Föremål som liknar spegel Empire-stil
4103 Spegel
Empire-stil, höjd: 135
Såld: 600 kr
Såldes den 10 mars 2014
4519 Spegel
Empire-stil, höjd: 60
Såld: 400 kr
Såldes den 3 mars 2014
2160 Spegel
Empire-stil, omkring 1900, höjd: 91
Såld: 700 kr
Såldes den 24 februari 2014
5376 Spegel
Empire-stil, höjd: 123
Såld: 800 kr
Såldes den 3 februari 2014
8371 Spegel
förgylld, Empire-stil, höjd: 110 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 28 oktober 2013
8582 Spegel
empire-stil, 1800-tal, höjd: 63 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2013
5134 Spegel
Empire-stil, höjd: 40
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2013
4251 Spegel
Empire-stil, 1800-tal, höjd: 185
Såld: 3.200 kr
Såldes den 11 mars 2013
1655 Spegel
Empire-stil, höjd: 72
Såld: 350 kr
Såldes den 25 februari 2013